Терорист Агджа: замах на Папу Римського оплатив Ватикан

Мехмет Алі Агджа, який у 1981 році скоїв замах на Папу Римського, стверджує, що йому за це заплатили кардинали Ватикану. Він мав не вбивати понтифіка, а лише поранити його.

Турецький терорист Мехмет Алі Агджа, який у 1981 році стріляв у Папу Римського і 18 січня цього року вийшов на свободу після майже 30-річного ув'язнення, виступив з новою гучною заявою, цього разу - що замах на понтифіка було скоєно за наказом уряду Ватикану.

За твердженням терориста, йому було доручено не вбивати Папу, а лише поранити його, за що він отримав винагороду в 40-50 тисяч доларів.

Агджа стверджує, що скоїти замах на Папу Римського йому доручив "глава уряду Ватикану кардинал Аугустіно Казеролі".

"Він був найближчою до понтифіка людиною. Спланував замах кардинал Мікеле, представник розвідки Ватикану", - сказав Агджа в ефірі турецької державної телекомпанії TRT.

У в'язниці та на волі Агджа неодноразово робив найнеймовірніші заяви. Зокрема, він стверджував, що Святий Престол нібито пропонував йому 50 мільйонів доларів за перехід з ісламу в католицизм.

Потім він заявив про готовність зловити главу "Аль-Каїди" Усаму бен Ладена і написати продовження бестселером Дена Брауна "Код да Вінчі".

Після звільнення Агджа проголосив себе месією, "справжнім Христом", і передрік кінець світу.

Заяви терориста, що межують з абсурдом, неодноразово спонукали місцеві ЗМІ та громадськість висувати версію про те, що Агджа психічно хворий. Однак сам він у відповідь заявляв, що є нормальною людиною.

13 травня 1981 Алі Агджа поранив з пістолета Папу Римського Іоанна Павла Другого на площі Святого Петра у Ватикані. Агджа був затриманий на місці злочину, в липні того ж року засуджений до довічного ув'язнення, проте потім отримав прощення від Папи і помилування від президента Італії.

У квітні 2000 року Агджа був екстрадований до Туреччини, де відсидів 10 років за вбивство журналіста і озброєний грабіж.

Таємниця замаху на Папу Римського досі вкрита завісою таємниці. Замовниками злочину свого часу називалися КДБ, ЦРУ, якісь таємні організації, та й сам Агджа робив з цього приводу суперечливі заяви. Спочатку він оголосив, що діяв за вказівкою спецслужб Болгарії, потім говорив, що відповідь на причину замаху слід шукати в "третьому секреті Фатіми".

Народження "третього секрету Фатіми" відбулося 13 травня 1917 року, коли трьом дітям з португальської села Фатіма явилася Мадонна. Відкрив його в 2000 році Папа Римський. "Єпископ, одягнений у все біле, впаде на землю як мертвий, але він залишиться жити, тому що повинен позбавити світ від комунізму, це його призначення", - описує замах на понтифіка "третій секрет Фатіми".

Читайте також:

Турецький терорист Алі Агджа прийняв католицизм

Алі Агджа оголосив себе Христом і передрік кінець світу

Вийшов на волю турецький терорист Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського

ХХІ сторіччя визнали століттям мучеництва християн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: