Терористи "Аль-Каїди" опинилися на волі після падіння режиму Каддафі

Ряд терористів з Іраку, Афганістану та Сомалі, які були передані Каддафі, опинилися на волі.

Ряд членів міжнародної мережі "Аль-Каїда" опинився на волі після того, як фактично впав режим лівійського лідера Муамара Каддафі.

"Прихильники джихаду зуміли приєднатися до "Аль-Каїди" після того, як тікали з лівійських в'язниць", - повідомляють арабські ЗМІ з посиланням на джерело в силах безпеки.

Мова йде про лівійських терористів, які були передані колишньому режиму з різних держав, у тому числі, Іраку, Афганістану та Сомалі.

Алжир також має інформацію про те, що ряд лівійських терористів, які були передані колишньому керівництву Джамахирії алжирської стороною до початку кризи, опинилися в лавах збройної опозиції.

Алжир є найближчим сусідом Лівії, з якою він має спільний кордон протяжністю близько тисячі кілометрів.

Однак, на відміну від багатьох інших арабських країн, Алжир досі не визнав Перехідну національну раду (ПНР) в якості єдиного законного представника лівійського народу.

Раніше Алжир неодноразово висловлював побоювання, що через заворушення в Лівії екстремісти отримали доступ до різної зброї, яку в майбутньому вони зможуть застосовувати в країнах регіону.

Лівійські повстанці 22 серпня зайняли столицю країни Тріполі. У вівторок сили опозиції взяли укріплений район Баб-аль-Азізія, де розташована резиденція Каддафі. Про долю самого лівійського лідера на часі невідомо.

Читайте також:

"Аль-Каїда" готує для терактів "отруйні" бомби

CША звинуватили Іран в таємних зв'язках з "Аль-Каїдою"

В Іраку ліквідували мережу "Аль-Каїди"

"Аль-Каїда" випустила мультфільми про терористів

ВідеоВійськові дії в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: