Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терористи ІД використовували 12-річну дівчинку для страти полонянок

Масове вбивство жінок сталося вчора ввечері на півночі Іраку.

ІДІЛ використовував 12-річну дівчинку для вбивства 5 полонених жінок, в тому числі лікаря, яка відмовилася лікувати поранених бойовиків. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Масове вбивство жінок відбулося вчора ввечері в провінції Ніневія, на півночі Іраку. Дівчинка з вогнепальної зброї застрелила полонянок.

"Того вечора 12 річна дівчинка, яка належала до так званих ІДІЛ виконала указ бойовиків і вбила п'ять жінок, у тому числі лікаря, яка раніше відмовилася лікувати членів ІД", - повідомляє джерело.

Як повідомляє видання, це так звана посвята в свої кола, яку здійснюють терористи ІД.

Терористи регулярно публікують відео, на яких маленькі діти і підлітки проходять військову підготовку та виконують різноманітні вказівки бойовиків.

Так, в минулому місяці з'явилося відео, на якому 11-річний хлопчик опускається на коліна і цілує руку батька, перш ніж підірвати себе з вантажівкою повною вибухівкою.

Нагадаємо, 26-річну британку Тарину Шакіл засудили до шести років позбавлення волі. Вона вивезла свого однорічного сина в Сирію, щоб він у майбутньому став бойовиком ІДІЛ. Жінку визнали винною в тому, що вона була членом терористичної групи і заохочувала терористичні акти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції