Співробітники Баксанської ГЕС під тортурами допомогли терористам

Бойовики, що влаштували теракт на Баксанській ГЕС у Росії, катували робітників станції та з'ясували в них, де встановити вибухівку.

Бойовики, які здійснили напад на Баксанську ГЕС, катували співробітників станції.

Розстрілявши охоронців станції, бойовики зайшли в машинний зал і захопили співробітників, які працювали там. Натиснути на тривожну кнопку вони не встигли.

"Їх зв'язали скотчем, а потім катували. В одного декілька ножових поранень, другий сильно побитий прикладами автоматів", - сказав представник республіканського філії "РусГідро" Алім Балкізов.

Нападники випитали у працівників станції місцезнаходження гідроагрегатів та масляних вимикачів відкритих розподільчих пристроїв, що служать для прийому та розподілу електроенергії.

У "РусГідро" уточнили, що вбиті охоронці - 41-річний прапорщик міліції і 25-річний старший сержант, а постраждали працівники зміни.

Джерела в силових структурах Північно-Кавказького округу вважають, що це була диверсійно-терористична операція бандитського підпілля.

"Схема проведення теракту свідчить, що це добре спланована диверсійно-терористична операція", - сказав представник "РусГідро".

Теракт на Баксанскій ГЕС - перший підтверджений факт успішного нападу кавказьких терористів на об'єкти стратегічної інфраструктури Росії. Свого часу бойовики з банди Доку Умарова брали на себе відповідальність за аварію на Саяно-Шушенської ГЕС - офіційне розслідування показало, що бойовики не мають відношення до трагедії.

Ще раніше Умаров погрожував диверсійною війною інфраструктурі в глибині російській території. Фактів, які підтверджують реалізацію цього плану, до сьогоднішнього дня не було.

Нагадаємо, вранці 21 липня у машинний зал Баксанської ГЕС увірвалася група злочинців, які вбили охоронців, побили робітників та заклали вибухівку.

Два вибухи призвели до пожежі. Останній, четвертий вибух, стався під час розмінування станції, але значної шкоди не приніс.

Національний антитерористичний комітет РФ повідомив, що збройний напад на Баксанську ГЕС у Кабардино-Балкарії здійснила група, чисельністю до чотирьох людей.

Оперативники ФСБ встановили передбачуваного організатора вибухів на Баксанській ГЕС. Це голова кабардино-балкарських бойовиків - Аскер Джаппуєв (більше відомий як амір Абдуллах).

Читайте також:

У теракті на Баксанській ГЕС підозрюють лідера бойовиків Кабардино-Балкарії

Встановлено організатора теракту на Баксанській ГЕС

Визначено підозрюваних у теракті на Баксанській ГЕС

На Баксанській ГЕС в Росії прогримів четвертий вибух

У Росії терористи підірвали ГЕС

ВідеоБойовики влаштували теракт на Баксанській ГЕС у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: