Терористи полюють на ізраїльтян через Інтернет

Терористи в Інтернеті намагаються встановити зв'язок з ізраїльськими громадянами, аби заманити їх в пастку і викрасти.

Служба загальної безпеки Ізраїлю (ШАБАК) отримала інформацію про спроби терористичних організацій атакувати ізраїльських громадян в Інтернеті.

Зокрема, ШАБАК починає приділяти пильну увагу Facebook та іншим соціальним мережам, а також форумам і популярним сайтам. За деякою інформацією, терористи намагаються встановити зв'язок з ізраїльськими громадянами, аби заманити їх в пастку і викрасти.

Іноді терористи пропонують співпрацю, наприклад, шукають демобілізованих солдатів елітних частин і висловлюють готовність платити за секретні відомості або звуть приєднатися до терористичної організації. ШАБАК підозрює, що всі ці пропозиції, швидше за все, мають своєю метою викрадання ізраїльських громадян. Так, недавно до одного ізраїльського громадянина в Facebook звернулись ліванці, що попросили поділитися секретною інформацією.

ШАБАК закликає ізраїльських громадян бути максимально обережними, стикаючись з подібними зверненнями, а також зі спокусливими пропозиціями про роботу за кордоном, опублікованими анонімними працедавцями.

Протягом останніх років агенти ШАБАК заарештували кілька людей, завербованих терористами в Інтернеті.

Читайте також:

Екс-президент Ізраїлю постав перед судом за зґвалтування

Іран готується до нападу США та Ізраїль

ООН виставила Ізраїлю рахунок на 11 мільйонів доларів

Ізраїль провів репетицію бомбардування Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: