Терористи пообіцяли помститися за загибель бен Ладена

Угруповання радикальних ісламістів "Аш-Шабаб" пообіцяло продовжити боротьбу проти перехідного уряду Сомалі і помститися за Усаму бен Ладена.

Сомалійське угруповання радикальних ісламістів "Аш-Шабаб", пов'язане з терористичною організацією "Аль-Каїда", пообіцяло помститися за загибель її ватажка Усами бен Ладена і продовжити боротьбу проти перехідного уряду Сомалі, яке підтримують країни Заходу і сусідні африканські держави.

Представник "Аш-Шабаб" Шейх Алі Мохамуд Раге заявив у суботу, 7 травня, журналістам в Могадішо: "Ми подвоїмо наші зусилля і переможемо ворогів. Усама не перший мученик. Ми ніколи не звернемо зі шляху Шейха Усами і продовжимо священну війну доти, поки не загинемо, як наш брат Усама, або поки не переможемо, і тоді ми будемо управляти всім світом", - заявив представник сомалійських ісламістів.

Угрупування "Аль-Шабаб" ("Молодь") контролює більшу частину південного та центрального Сомалі, а також значну частину столиці країни Могадішо. На підконтрольній території "Аль-Шабаб" запроваджує закони шаріату в найжорсткішій формі. Зокрема, рух заборонив передавати музику по радіо і телебаченню, показувати і дивитися по телебаченню футбольні матчі, демонструвати кінофільми, а також танцювати на весіллях. Подібно "Аль-Каїді", "Аш-Шабаб" влаштовує теракти, у тому числі за участю смертників.

Читайте також:

"Аль-Каїда" визнала загибель бен Ладена

Міноборони США: бен Ладен помер ще в 2001 році

У комп'ютерах бен Ладена знайшли плани нових терактів "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: