Терористи-смертники почали ховати вибухівку в анальному отворі

Фахівці виявили, що терорист, котрий вчинив замах на принца Саудівської Аравії, використовував "вибухівку-свічку". Він заховав її в анальному отворі.

Французький антитерористичний департамент з'ясував, що терористи почали ховати вибухові пристрої в анальному отворі.

У місті Джедда 27 серпня ісламський терорист Абул Хаір вчинив замах на помічника міністра внутрішніх справ Саудівської Аравії принца Мухаммада бін Наіфа (сина голови МВС принца Наіфа).

Терорист-самогубця заявив охороні, що йому потрібно терміново переговорити з принцом, зумів наблизитися до особи королівської крові та підірвав себе. Мухаммад бін Наіф отримав легкі поранення.

Тіло смертника, відповідно до звіту секретних служб, було розірвано на 70 фрагментів. У повідомленнях про замах на особу королівської крові говорилося, що в руках у терориста був мобільний телефон, з допомогою якого він повинен був привести в дію закріплений на тілі "пояс шахіда".

Однак відповідно до секретного розслідування, проведеного антитерористичним департаментом Центрального управління внутрішньої розвідки Франції та відділом координації антитерористичних дій при поліцейському управлінні, Абул Хаїр змінив "класичну техніку" терориста.

Вибуховий пристрій був захований не на тілі, а всередині тіла Хаіра - найімовірніше, в задньому проході. "Бомбу-свічку" практично неможливо виявити. Охороні варто було б відібрати у смертника мобільний телефон, однак ні в кого з охоронців принца не вистачило сміливості зробити те, що не наказано правилами.

Після того, як звіт про "бомбу-свічку" ліг на стіл глави внутрішньополітичного відомства Франції Бріса Ортефе, експертам МВС і спецслужбам було запропоновано замислитися над розробкою нового способу перевірки в аеропортах.

Якщо раніше співробітники служби безпеки оглядали багаж, одяг та взуття пасажирів, то тепер перед ними стоїть завдання, вирішити яке вкрай складно. Адже перевірка за допомогою рентгену небезпечна для здоров'я людей, обшук сотень тисяч пасажирів займе занадто багато часу.

Можливо, найближчим часом на борт літаків буде заборонено проносити мобільні телефони.

Читайте також:

Терорист-смертник підірвав себе біля принца Саудівської Аравії

Мумбайський терорист визнав провину в причетності до вбивств 166 людей

Теракт в Назрані. Щонайменше 12 людей загинуло, 65 - поранено

В Австралії попередили найбільший теракт в історії країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: