Терористи-ядерники "Аль-Каїди" навчаються в європейських університетах

Терористи з "Аль-Каїди" отримують освіту в навчальних закладах Європи.

Міжнародна терористична організація "Аль-Каїда" направляє своїх людей в європейські вузи для підготовки терористів-ядерників, повідомив спецпредставник президента РФ з питань міжнародної співпраці у сфері боротьби з тероризмом і транснаціональною організованою злочинністю Анатолій Сафонов.

"Аль-Каїда" ... підбирає молодь і відправляє в європейські університети вивчати фізику, хімію, біологію. Низка європейських партнерів повідомляли нам, що зустрілися з конкретними фактами, коли побачили хвіст "Аль-Каїди" в тих або інших університетах", - повідомив Сафонов у вівторок, 17 лютого.

Крім того, він відзначив, що терористи з "Аль-Каїди" досі діють на території Північного Кавказу.

"Їхня кількість обчислюється не сотнями, але вони присутні на Північному Кавказі, де зазнали серйозних втрат, але повністю не були викорінені", - сказав він.

За словами Сафонова, існують неурядові організації з інших країн, які активно підтримують терористів всілякими способами, - "фінансово, ідеологічно і т.д.".

Нагадаємо, раніше газета The Washington Times повідомляла, що в січні один з підрозділів "Аль-Каїди" був вимушений згорнути свою базу на сході Алжиру після невдалого експерименту зі зброєю масового ураження.

Читайте також:

"Аль-Каїда" погрожує Індії новими терактами

Викладача звільнили з роботи за книгу про теракти 11 вересня

"Аль-Каїда" знову закликає прибічників до атак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: