Терористів засудили на тисячу років ув'язнення

Двох бойовиків баскського озброєного угрупування ЕТА засуджено до 1 тисячі 253 років ув'язнення кожного за вибух мікроавтобуса.

Франція передала Іспанії терористку
Франція передала Іспанії влітку Айноу Мухіка для суду.
Двох бойовиків баскського озброєного угрупування ЕТА засуджено в понеділок до тривалих термінів тюремного ув'язнення за організацію теракту в 1995 році, в результаті якого загинуло шестеро людей. Про це йдеться в повідомленні Національної судової палати Іспанії.

"Суд засудив колишніх членів ЕТА Хуана Антоніо Оларра і Айноу Мухіка до 1 тисячі 253 років ув'язнення кожного за вибух мікроавтобуса в мадридському районі Вальєкас, в результаті якого загинуло шестеро цивільних службовців штабу Військово-морських сил Іспанії", - наголошується в повідомленні.

У ньому йдеться, "що обидва терористи - чоловік і жінка, які в середині 90-х років керували бойовою групою ЕТА "Мадрид", засуджені за членство в терористичному угрупуванні і шість вбивств".

Іспанське законодавство не обмежує терміни вироків, які визначаються по сукупності скоєних злочинів. Проте, засуджені навіть за такі тяжкі злочини, як тероризм, не можуть знаходиться у в'язниці більше 30 років.

Оларра і Мухіка були арештовані в 2002 році у Франції, де переховувалися від іспанського правосуддя. У Франції вони відбувають 10-річний термін за членство в "банді зловмисників" і передані Іспанії лише на якийсь час - для суду.

Після відбування покарання у Франції вони будуть остаточно видані Іспанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: