Терористка-смертниця збиралася підірватися у Москві цього місяця

Одна із затриманих в Дагестані 12 липня терористок-смертниць готувалася в другій половині липня здійснити теракт на одному з велелюдних об'єктів Москви.

Одна з терористок-смертниць, затриманих в Дагестані 12 липня, готувалася зробити теракт у Москві. Жінка повинна була відправитися в Москву в другій половині липня і готувалася "провести теракт на одному з велелюдних об'єктів міста".

Про це повідомляє джерело в силових структурах Північно-Кавказького федерального округу.

Нагадаємо, 12 липня в Дагестані було затримано шість смертниць. Затримані мали при собі прощальні листи, адресовані родичам. Передбачалося, що смертниці готували теракти в центральній частині Росії.

У затриманих не знайшли поясів шахідів, однак вилучили так звані розвантажки, які силовики використовують для перенесення боєприпасів та гранат.

Відомо також, що затриманим від 15 до 29 років, і що чотири жінки - вдови ліквідованих раніше бойовиків, лідерів незаконних бандформувань. Ще дві раніше були засуджені за зберігання зброї і вважалися зниклими безвісти.

Разом з жінками були затримані двоє чоловіків. Зазначається, що один з них був пов'язаний з вибухами в московському метро в березні 2010 року. Імовірно, він супроводжував смертниць, які здійснили теракти.

За даними джерела, співробітники ФСБ вийшли на терористів "в результаті проведення комплексу оперативно-технічних заходів". Зокрема, йдеться про прослуховування телефонних переговорів терористів.

Читайте також:

У Росії затримали терористок-смертниць з "прощальними листами"

У затриманих у Дагестані терористок не знайшли поясів шахідів

Оприлюднено відео організатора невдалого теракту у Нью-Йорку

ВідеоУ затриманих у Дагестані терористок не знайшли поясів шахідів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: