Терористку-вчительку привів у метро рідний брат

Расул Магомедов, батько шахідки Маріам Шаріпової, не знає, шкодувати про смерть дочки чи пишатися нею. Тим часом його вітають, як батька героїні.

Одну з терористок-смертниць, що влаштували 29 березня теракти в московському метро, Маріам Шаріпову, міг відправити в "підземку" рідний брат.

Таку версію висуває батько Шаріпової Расул Магомедов, який проживає в дагестанському селі Балахані.

"Я не впевнений, що вона сама туди пішла, - каже Магомедов про свою дочку Маріам. - Я не знаю, її цей намір був чи ні".

Брат шахідки - Ільяс
Комсомольская правда
Брат шахідки - Ільяс
Розмову Расула Магомедова з журналістами контролювали якісь чоловіки з бородами.

Старший син Шаріпова (прізвища всіх дітей у сім'ї за місцевим звичаєм дані на честь імені діда - Шаріпов) Анвар, як і сестра, закінчив педагогічний інститут, деякий час працював у школі в Дагестані. Молодший - Ільяс - відучився на факультеті іноземних мов і викладав вдома.

Тим часом, за визнанням глави сімейства - Расула Магомедова, у 2005-2006 роках сім'я постійно відчувала пильну увагу з боку правоохоронців. Як розповів Магомедов, приблизно в 2005 році Анвара затримали в Махачкалі прямо в черзі до зубного лікаря. Силовики відвезли його в невідомому напрямку і жорстоко побили (за ногу гаками підвішували вниз головою і били всю ніч), а потім кинули в лісі.

Потім Анвар був чомусь амністований і переїхав до Москви. За що синові була дарована амністія, Расул Магомедов не сказав. Чим Анвар займається в столиці, батько не знає. Після теракту Магомедов дзвонив синові, але Анвар не відповідає.

Молодший син - Ільяс Шаріпов - був "теж у розшуку", розповів батько. Він був затриманий в 2008 році під час однієї з спецоперацій у Назрані. За словами батька, Ільясові дали дев'ять місяців в'язниці за гранату, яку йому підкинули.

 Під час спілкування з пресою до Расула підійшов один з чоловіків, які сиділи біля спілкувалися за спиною, і простягнув свій мобільний телефон. Хтось на тому кінці дроту російською вимовив: "Вітаю ...". Саме так прийнято вітати родичів загиблих бойовиків, терористів.

Нагадаємо, два вибухи в московському метро сталися 29 березня. У 07:57 вибуховий пристрій спрацював на станції "Луб'янка". Загинуло 24 людини. Приблизно через 40 хвилин, в 08:36 друга смертниця підірвала пояс з вибухівкою на станції метро "Парк культури". Загинуло 13 пасажирів. Пізніше кількість загиблих зросла до 40. Під час вибуху постраждала 121 людина. На 6 квітня в лікарнях знаходиться 82 поранених.

Спецслужби встановили імена організаторів, шукають їх помічників.

Відзначимо також, що силові структури Росії встановили особи смертниць, які здійснили вибухи на станціях московського метро "Луб'янка" і "Парк культури" в Москві 29 березня. Національний антитерористичний комітет при Федеральній службі безпеки РФ підтвердив, що шахідкою, яка підірвала себе на "Луб'янці", була 28-річна уродженка Дагестану Маріам Шаріпова, дружина бойовика Магомедалі Вагапова (Вагабова).

Читайте також:

ФСБ підтвердила особи смертниць, які скоїли вибухи в Москві

Смертницю в Москву привезли троє чоловіків та жінка-слов'янка

Виявлено лігво організаторів терактів у московському метро

Доку Умаров попередив Москву про подальші терористичні атаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: