"Терпи до перерви": у Росії вчителька не відпустила першокласника до туалету, той справив потребу за партою

"Терпи до перерви": у Росії вчителька не відпустила першокласника до туалету, той справив потребу за партою

Фото: Associated Press

Після такого інциденту суворою викладачкою зацікавилася прокуратура та управління освіти міста Викса, де це і сталося.

У Нижньогородській області Росії в одній зі шкіл вчителька не відпустила першокласника з діареєю до туалету під час уроку, і він змушений був справити потребу за партою, а потій йти додому брудним. 

Як повідомляє російське видання "Медуза", про цю історію 25 травня розповів місцевий телеканал із посиланням на батьків хлопчика.

За їхніми словами, класна керівниця Христина Кирєєва відмовилася випустити першокласника до туалету, сказавши "Терпи до перерви". "Але у хлопчика була діарея і він справив потребу просто в штани, після чого його висміяли однокласники. До кінця уроку дитина просиділа в брудному одязі та у ньому ж повернулася додому. Він прийшов до батьків в сльозах і відмовився йти до школи наступного дня. Батьків обурив цей інцидент і те, що вчителька не розказала їм про нього", - передає слова батьків видання.

Зазначається, що однокласники хлопчика також підтвердили, що він просився до туалету. Натомість сама вчителька це заперечує. "Я побачила тільки тоді, коли дитина почала йти. Коли він вийшов уже за двері, я побачила, що у нього брудні штани. Я йому крикнула, він не відреагував і пішов додому", - сказала Христина Кирєєва та додала, що сповістити про інцидент батьків просто не встигла.

Більше того, "Медуза" пише, що батьки хлопчика місцевому телеканалу розповіли ще про аналогічний випадок із цією ж вчителькою, яка пів року тому відмовилася відпустити до туалету однокласницю сина і та помочилася просто у класі. Це підтвердили і у батьківському чаті та додали, що Христина Кирєєва, окрім цього, підвищувала голос на дітей і виривала сторінки з їхніх зошитів.

Своєю чергою директорка школа заявила, що не знала про таку поведінку вчительки і їй складно у це повірити, адже її колега користується повагою у колективі, а із самою педагогинею поспілкуватися журналістам не вдалося - вона пішла на лікарняний.

Нагадаємо, раніше у Російській Федерації визначили шістьох переможців конкурсу Domestos на найгірший шкільний туалет країни. Зазначається, що найгіршою стала вбиральня у школі № 1 в місті Гусь-Хрустальний Владимирської області. "Діти відпрошуються додому, якщо потрібно відвідати туалет", - йдеться у підписі до фото.

У столичному дитячому садку вихователі кaрали і висміювали хлопчика за те, що він ходив у туалет стоячи

У столичному дитячому садку вихователі кaрали і висміювали хлопчика за те, що він ходив у туалет стоячи

Повʼязані теми:

Наступна публікація