Тещу майора Димовського звинуватили у здирництві

Екс-майор Димовський, котрий став відомим своїм викривальним відеозверненням, заявляє про переслідування своєї родини.

Тещу майора російської міліції Олексія Димовського викликають до прокуратури Новоросійська у зв'язку з тим, що на неї подано заяву у здирництві.

Про це повідомив сам Олексій Димовський.

"Мені зателефонувала близько години тому моя дружина і заявила, сьогодні вранці (15 листопада – ред.) її мамі подзвонив слідчий і сказав, що завтра її викликають до прокуратури", - розповів він.

За словами Димовського, інші подробиці йому невідомі. "Починається пресинг родичів. Брата я сюди перетягнув, тому що до нього позавчора підійшов хлопець і сказав: "Ти брат Димовського? Ти братові передай, що якщо буде сильно трехати своєю мовою, ти років на 10 "заїдеш" - , повідомив Димовський.

Нагадаємо, майор міліції з Новоросійська Олексій Димовський став відомий всій Росії після того, як виклав в Інтернеті відеозвернення до прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна.

У ньому він заявив про численні зловживання і порушення закону в УВС Новоросійська. Після цього майор був звільнений наказом начальника ГУВС краю зі служби в міліції.

10 листопада майор Димовський дав прес-конференцію в Москві, на якій заявив, що розповість про таємне життя співробітників МВС тільки особисто Володимиру Путіну, також міліціонер хоче звернутися до президента Дмитра Мєдвєдєва з пропозиціями щодо зміни структури МВС.

Пізніше ще два російських міліціонера оприлюднили відеозвернення до влади. Першим виступив колишній співробітник ДПС Москви Вадим Смирнов, другим - колишній співробітник МВС в республіці Комі Михайло Євсєєв.

Практично одночасно з публікацією відеозвернення Смирнова на YouTube був викладений ще один ролик - звернення колишнього співробітника МВС в республіці Комі Михайла Евсеєва до президента Дмитра Мєдвєдєва.

Читайте також:

Димовський хоче показати Путіну "зворотній бік" МВС

Російське МВС перевірить звинувачення послідовника Димовського

Міліціонери у Москві та Комі наслідували приклад Димовського

Прокуратура РФ тиждень перевірятиме слова майора Димовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: