The New Times опублікувала доказ звернення омонівців до Мєдвєдєва

Колишні співробітники міліції особливого призначення заявили, що нічого нікому не писали і не скаржилися на своє керівництво.

Електронна версія журналу The New Times опублікувала відскановані копії звернення співробітників 2-го батальйону московського ОМОНу до президента країни Дмитра Мєдвєдєва. Текст листа, підписаного омонівцями, з'явився на сайті видання після того, як 4 лютого колишні співробітники міліції особливого призначення заявили, що нічого нікому не писали і не скаржилися на своє керівництво.

Нагадаємо, 1 лютого The New Times випустив статтю "Раби ОМОНу", в якій зі слів діючих та колишніх представників 2-го батальйону описується ситуація в загоні. У матеріалі, зокрема, йдеться про нестерпних умовах служби, позбавлення премій, а також про порушення і корупції серед керівництва батальйону. У тексті згадуються імена п'яти поскаржився на начальство представників ОМОНу - Олексія Волнушкіна, Андрія Стручкова, Олексія Попова, Сергія Тарана та Михайла Потєхіна.

За їхніми ж словами, які наводить журнал, вони написали лист на ім'я президента, а потім вирішили звернутися по допомогу до журналістів і привернути увагу до ситуації в загоні. Якщо вірити новій публікації в The New Times, під посланням до глави держави підписалися сім чоловік.

Стаття "Раби ОМОНу" викликала бурхливу реакцію у представників ГУВС. Так, співробітники столичної міліції особливого призначення пообіцяли звернутися до суду з позовом про захист честі і гідності, а заступник командира московського ОМОНу Петро Смирнов повідомив, що з героями статті вже розібралися. "Частина написала про звільнення, всі інші відмовилися від своїх підписів і визнали їх підробленими", - заявив він в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" 2 лютого.

4 лютого п'ятеро згаданих вище екс-омонівців зібрали в Москві прес-конференцію, на якій заявили про непричетність до публікації в The New Times і підкреслили, що брали участь у створенні матеріалу лише побічно. Так, Сергій Таран повідомив, що він дійсно спілкувався з журналістами видання, проте розповів їм лише про своє звільнення і не давав ніякої іншої інформації.

Присутній на прес-конференції командир московського ОМОНу В'ячеслав Хаустов навіть пред'явив журналістам докази того, що герої статті у The New Times насправді не мають ніякого відношення до публікації у виданні та письма президенту. Він показав представникам ЗМІ рапорти, в яких зазначено, що згадані працівники не підписували жодних скарг.

Реакції на публікацію копій звернення до Мєдвєдєва поки не надійшло.

Читайте також:

Російський ОМОН подає до суду на The New Times

Росіянам дозволили бити міліціонерів

Чоловіка забили до смерті при прийомі на роботу в ОМОН

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: