The New York Times надрукувала фальшивий лист

Впливова американська газета The New York Times була змушена вибачитися за публікацію фальшивого листа за підписом мера Парижа Бертрана Делано.


У редакційній примітці сказано, що лист надійшов електронною поштою і був опублікований без належної перевірки.

У повідомленні не уточнюється, чи була фальшивка розміщена тільки в електронній версії газети, чи була поміщена і в друкований випуск.

У листі висловлювалося різке засудження рішення Керолайн Кеннеді, дочки покійного президента Джона Кеннеді, балотуватися в Сенат США від штату Нью-Йорк на місце Гіларі Клінтон, яка одержала в адміністрації обраного президента Барака Обами посаду держсекретаря. Зокрема, автор листа називав це рішення таким, що "викликає здивування і не дуже демократичним, якщо не сказати більше".

Редакція The New York Times вже надіслала вибачення Делано за публікацію. Як наголошується в примітці до листа, співробітники редакції надіслали запит електронною поштою на адресу, з якого прийшов лист, і, не дочекавшись відповіді, опублікували його, хоча мали зв'язатися з офісом паризького мера, щоб уточнити достовірність одержаного послання. У газеті обіцяють переглянути процедуру верифікації призначених до публікації матеріалів.

Делано користується неоднозначною репутацією. Він був обраний на пост у 2001 році від Соціалістичної партії і став першим мером Парижа, який відкрито визнає свою гомосексуальну орієнтацію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: