The Skripal Files: після отруєння Скрипаль побоюється телефонувати рідним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони активно контактують із зовнішнім світом.

Екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль та його донька Юлія після отруєння "Новічком" не перебувають в ізоляції.

Про це у своїй книзі "Файли Скрипаля" (The Skripal Files) пише журналіст Марк Урбан, повідомляє російська служба ВВС.

Після того, як їх виписали з лікарні, вони отримали доступ до електронної пошти, телефону і соцмереж.

"Вони активно контактують із зовнішнім світом. І до них вже кілька разів приїжджали гості. З журналістами спілкуватися вони відмовляються", - йдеться у книзі.

Проте Скрипаль побоюється телефонувати матері. 

Журналіст пише, що  Сергій Скрипаль дуже прив'язаний до своєї матері Олени. Але з моменту отруєння в Солсбері він так і не подзвонив матері.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

"Є підстави вважати, що Сергій побоюється, що його бесіда з матір'ю може бути записана, як попередні дзвінки Юлії Скрипаль своїй двоюрідній сестрі Вікторії, а потім використана в політичних цілях.

Але у кінці липня Юлія Скрипаль таки дзвонила матері Сергія і розповіла про те, як проходить їх лікування та реабілітація в Великій Британії. Вона також повідомила, що Сергій поки не може говорити з матір'ю безпосередньо", - пише Урбан.

ВідеоПутін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Зрадник Батьківщини та просто покидьок - уперше після отруєння екс-агента ГРУ Сергія Скрипаля 7 місяців тому про нього вирішив поговорити очільник Кремля. На бізнес-форумі Путіну поставили запитання про антиросійські санкції, а він раптом вибухнув емоційною промовою про колишнього колегу-розвідника. При цьому ветеран ФСБ порівняв шпигунську діяльність із проституцією.

Путін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Нещодавно британські правоохоронні органи оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними і виявились "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Нагадаємо, минулого місяця підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери

Залиште свій коментар

Вибір редакції