The Times: у 2012 році Мєдвєдєв позбавиться Путіна

Іноземні журналісти припускають, що після терактів у Москві положення Мєдвєдєва на політичному Олімпі Росії укріпилося, а тому він через пару років зможе позбавитися Путіна і поставити прем'єром Олександра Хлопоніна.

У 2012 році президент Росії Дмитро Мєдвєдєв може позбутися опіки Володимира Путіна та зробити прем'єром Олександра Хлопоніна.

Таке припущення робить британська газета The Times, зауважуючи, що терористичні акти у Москві та Дагестані стали трагедією для Росії, але разом з тим представили президента Мєдвєдєва в новому світлі.

За останній тиждень Медведєв "опинився в центрі уваги як російський лідер набагато більше, ніж прем'єр-міністр Володимир Путін, і продемонстрував політичну майстерність і мужність у відповідь на події". "Він збалансував жорстку мову боротьби з тероризмом з практичними пропозиціями щодо поліпшення рівня життя людей на неспокійному Північному Кавказі", - пише The Times.

"Ця криза, можливо, вперше з моменту обрання Мєдвєдєва президентом два роки тому дозволив побачити контури постпутінської політики Росії. Мєдвєдєв виглядав як командир, жорсткий, але помірний, у тон вдумливим росіянам, які розуміють, що проблеми неспокійного регіону не мають простих рішень", - вважає видання.

Він згадує, як президент Росії спустився в метро і поклав квіти на місці загибелі людей. На наступний день після терористичних актів у Дагестані він відправився в цю республіку й оголосив, що, крім посилення силових методів боротьби з тероризмом, необхідно також поліпшити соціальний захист населення, поставивши п'ять умов, які необхідно виконати для успішної боротьби з тероризмом.

Видання відзначає, що велике майбутнє - у представника президента на Північному Кавказі Олександра Хлопоніна. Досягнувши успіху на нинішній посаді, віце-прем'єр може просунутися ще вище у своїй кар'єрі, передбачає The Times.

Після 2012 року тандем Мєдвєдєв-Хлопонін (останній стане прем'єр-міністром) буде симпатичний багатьом російським громадянам, які підтримують мєдвєдєвську ідею модернізації та не бачать майбутнього в поверненні до путінської "вертикалі влади".

Але подальші теракти можуть підірвати довіру до президента, а у Путіна досі залишається безліч можливостей повернутися в Кремль через два роки, якщо він того захоче.

Вранці в понеділок, 29 березня, у Москві пролунали два вибухи на станціях метро "Луб'янка" і "Парк культури". За останніми даними, жертвами терактів стали 40 людей, постраждала 121 людина.

Обидва вибухи в метро здійснили шахідки-смертниці, їхні особи встановлені.

Читайте також:

Мєдвєдєв катав Януковича на власній "Побєді"

У Петербурзі почали "лікувати" картинами з Мєдвєдєвим та Путіним

Медведєв зведе під Москвою власну "Силіконову долину"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: