Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The Wall is coming: Трамп нагадав про стіну з Мексикою картинкою-мемом

Трамп уже пародіював «Гру престолів».

Президент США Дональд Трамп опублікував в Instagram свій портрет з підписом «The Wall is coming» («Стіна близько» - ред).

Ця напис, зроблений шрифтом із серіалу «Гра престолів», є відсиланням до слогану сереала «Winter is coming» («Зима близько»). Так американський президент анонсував будівництво стіни на кордоні США і Мексики..

ВідеоПропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нині через бюджетну кризу свою роботу згортають 9 з 15 американських міністерств - зокрема, державний департамент, міністерства внутрішньої безпеки, транспорту та сільського господарства. Все через те, що у Сенаті представники республіканської і демократичної партій не можуть затвердити бюджет. 

Пропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп раніше відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.

Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковані. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Трамп уже пародіював «Гру престолів». 2 листопада він виклав у Twitter свій портрет з підписом «Санкції близько. 5 листопада», анонсуючи вступу в силу нового пакету санкцій проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції