"Ти чого мовчала?": Пєсков прирівняв журналісток, які звинуватили Слуцького в домаганнях, до жертв Вайнштейна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Своєю чергою, жертв Вайнштейна Пєсков порівняв із повіями.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував звинувачення в домаганнях щодо депутата Леоніда Слуцького.

Зокрема, він порівняв ситуацію зі скандалом навколо голлівудського режисера Харві Вайнштейна і назвав жертв його домагань повіями, пише BBC.

«Якщо Слуцький напав на цю бідну журналістку - вона де була, чого вона терпіла? Її затиснули в кабінеті... Я не знаю, напевно, дівчатам видніше. Його можна вважати не дуже приємним чоловіком. Якщо він тебе тримає, якщо він тебе домагався, ти чого мовчала? Чого до міліції не пішла? Чому стільки часу пройшло, і ти виходиш в комісію з етики?», - сказав прес-секретар президента.

Пєсков зазначив, що так само діяли і жертви домагань з боку режисера Харві Вайнштейна, які «зробили багато, що не личить поняттю честі і гідності».

«Можливо, він покидьок, але ніхто ж із них не прийшов до поліції, не сказав, що мене Вайнштейн зґвалтував. Ні! Хотіла заробити 10 мільйонів доларів. Як називається жінка, яка за 10 мільйонів доларів переспала з чоловіком? Можливо, грубо кажу, але вона називається повією», - заявив чиновник.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата Держдуми від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.  Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб поставити запитання з міжнародного порядку дня.  Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала надавати цьому випадку розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті. Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці. 

Кілька російських ЗМІ в різних формах припиняють співпрацю з Держдумою РФ. Таке рішення вони ухвалили після того, як комісія з етики не знайшла "поведінкових порушень" з боку депутата з ЛДПР Леоніда Слуцького.

Залиште свій коментар

Вибір редакції