Тибет відкрили для туристів

У Тибет прибули перші іноземні туристи після закриття кордонів Тибету у березні.

Перші групи іноземних туристів прибули 5 квітня в Тибет після того, як його кордони знов були відкриті для іноземців.

Влада з метою безпеки і стабільності регіону закрила Тибет для в'їзду іноземців в березні, коли в Тибеті відзначали 50 річницю початку демократичних реформ під керівництвом компартії Китаю і відміну кріпацтва.

Заборона була знята для зарубіжних туристів, проте межі автономії дотепер закриті для вільних відвідин іноземними журналістами.

Першими на "Дах миру" після зняття в'їзних обмежень прибули туристи з Німеччини. Як очікується, в цілому за 5 квітня в Тибет прибудуть 25 туристичних груп з-за кордону. Згідно інформації місцевого управління у справах туризму, до 20 квітня Тибет побачать більше 500 зарубіжних мандрівників.

Згідно офіційної китайської історії, Тибет був включений до складу Піднебесної в XIII столітті. Незабаром після утворення КНР в 1949 році влада в Пекіні і уряд Тибету підписали "Угоду про мирне звільнення Тибету", відповідно до якого "Дах миру" ввійшов до складу нового комуністичного Китаю.

У 1959 році в Тибеті відбулося повстання, яке було пригнічене владою Китаю. Уряд Тибету був розпущений, а Далай-лама Тензін Гьятсо виїхав до Індії, де очолив уряд "Тибету у вигнанні".

Читайте також:

Далай-лама звинуватив Китай у використанні вкраденої інформації

Китай заблокував YouTube через ролик про звірства своїх солдат

Далай-ламі не дозволили в'їжджати в ПАР

Тибетських монахів арештували за напад на поліцейську дільницю в Китаї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: