Тихановська обіцяє безпеку Лукашенку, якщо той піде мирно

Каже, що Лукашенко отримає навіть більше за просто безпеку.

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що Олександр Лукашенко отримає особисті гарантії безпеки в разі, якщо добровільно відмовиться від влади.

Про це вона заявила в інтерв'ю Лівому берегу.

"Це все можна обговорити. Звісно, якщо (Лукашенко - ред.) мирно піде, по-людськи, то така ймовірність є. Можна навіть сказати впевненість. Особисто я повинна говорити за всіх людей. І думка всіх людей враховуватиметься в цьому питанні", - відповіла Тихановська на запитання про те, чи надасть вона Лукашенку гарантії безпеки у разі його добровільного залишення посади президента. Вона додала, що Лукашенко отримає "навіть більше цього".

Раніше Тихановська відреагувала на домовленість Лукашенка та Володимира Путіна щодо кредиту. Вона вважає, що податками росіян оплатять побої білоруських протестувальників. Тихановська також зазначила, що це може продовжити агонію Лукашенка, але перемозі народу запобігти не зможе.

Нагадаємо, що 14 вересня президент РФ Володимир Путін на зустрічі з Олександром Лукашенком заявив, що Росія надасть Білорусі кредит у півтора мільярда доларів.

Відео Лукашенко зустрівся з Путіним та близько 500 протестувальників у СІЗО – новини з Білорусі

Лукашенко побачився з Путіним у Сочі та отримав півтора мільярди доларів допомоги. А Білорусь лихоманить від арештів і крові. Щонайменше п'ять сотень людей залишаються в Мінських СІЗО, після недільного "Маршу героїв" – так назвали цю акцію самі протестувальники. За підрахунками опозиції, у ній взяли участь близько 150 тисяч мітингарів. Деякі з них навіть дійшли до елітного дачного селища Дрозди, де живе білоруська владна верхівка, зокрема, й Олександр Лукашенко. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Лукашенко зустрівся з Путіним та близько 500 протестувальників у СІЗО – новини з Білорусі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів