Тихановська звернулася до росіян та закликала їх "не вірити російській пропаганді"

Опозиціонерка звинуватила державні ЗМІ РФ у брехні.

Ексккандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка виїхала з країни після завершення виборів, записала звернення до росіян і попросила їх не вірити пропаганді.

Про це повідомляється в Telegram-каналі "Пул перший".

Тихановська заявила, що російська пропаганда намагається максимально спотворити те, що відбувається в Білорусі.

"Я закликаю вас не піддаватися впливу брехні і знати справжню причину, чому білоруський народ вимагає відходу Лукашенка", - заявила вона.

За її словами, акції протесту ніколи не були націлені проти Росії. "Нелегітимний президент віддав наказ стріляти в беззбройних громадян, закидати їх гранатами, використовувати газ і водомети. Понад 10 тисяч громадян були заарештовані. Семеро загинули, сотні були понівечені і зазнали насильства", - додала Тихановська.

Водночас вона подякувала незалежним журналістам і блогерам за висвітлення теми мітингів в Білорусі.

"На жодному етапі це не була війна проти Росії. Будь ласка, не вірте пропагандистським ЗМІ і політикам, що стверджують зворотне. Дуже важливо не зіпсувати відносини між нашими народами", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Мінськ відвідав прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін. Після його зустрічі з білоруським колегою Романом Головченком Лукашенко заявив, що обидві країни значно просунулися у вирішенні "болючих питань". Мішустін своєю чергою розповів, що прогресу вдалося досягнути в питанні майбутнього союзної із РФ держави, а також щодо оплати за постачання російських енергоносіїв.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів