Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тихоокеанський архіпелаг Токелау скасував 30 грудня

Після 29 грудня Токелау і Самоа пропустять один день і замість 30 грудня там настане одразу 31-е.

Тихоокеанська територія Токелау вслід за державою Самоа з грудня виявиться в іншому часовому поясі. Заради цього місцева влада скоротила рік – скасувала один день, 30 грудня.

Відповідне рішення було ухвалене з міркувань зручності для розвитку ділових відносин з основним діловим партнером - Новою Зеландією, передає BBC.

Зараз час на трьох островах, що входять до складу Токелау, на 23 години відрізняється від часу в Новій Зеландії. Це впливає на співпрацю, істотно ускладнюючи бізнес-контакти.

"Коли в Токелау п'ятниця, у Новій Зеландії вже субота, а коли там понеділок, офіси в Токелау не працюють, тому що на островах все ще неділя", - пояснив глава Національної державної служби Токелау Джо Сувеінакама.

У зв'язку з цим влада Токелау вирішила змінити час, щоб опинитися в тому ж поясі, що і новозеландці. Раніше в травні про подібне рішення заявляла держава Самоа.

Після 29 грудня Токелау і Самоа пропустять один день і замість 30 грудня там настане одразу 31-е. Після цього мешканці Токелау зустрічатимуть світанок першими серед інших мешканців Нової Зеландії.

Читайте також:

Україна назавжди лишиться в літньому часі

Землетрус в Новій Зеландії розкрив мережу ізраїльських шпигунів

У Новій Зеландії голі чоловіки програли жінкам у регбі

На островах Тувалу закінчилася питна вода

Залиште свій коментар

Вибір редакції