Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіла пронизані стрілами: у німецькому місті Пасау сталася серія таємничих вбивств середньовічною зброєю

Тіла пронизані стрілами: у німецькому місті Пасау сталася серія таємничих вбивств середньовічною зброєю

Поруч із вбитими знайшли арбалети.

У баварському місті Пасау поліція спантеличена загадковими смертями. Сталася серія таємничих убивств зброєю Середньовіччя, йдеться у ТСН.19:30.

Спершу в одному з номерів заміського пансіонату вони знайшли три тіла: чоловіка та двох жінок, пронизаних стрілами. Поруч лежали два арбалети. За словами працівників пансіонату, арбалети привезли саме жінки. Чоловік приїхав без будь-якого багажу.

Жертви прибули з різних земель. Тримісну кімнату забронювали на дві ночі. Із бару до номера замовили лише воду та газовані напої.

Згодом поліція виявила ще два жіночих тіла в будинку однієї з убитих готельних гостей. Наразі правоохоронці намагаються виявити зв'язок між усіма жертвами.

Відео Серія таємничих убивств середньовічною зброєю спантеличила німецьких поліцейських

Спершу в одному з номерів заміського пансіонату вони знайшли три тіла – чоловіка та двох жінок, пронизаних стрілами. Поруч лежали два арбалети. Жертви прибули з різних земель. Тримісну кімнату забронювали на дві ночі. Арбалети, як твердять працівники пансіонату, привезли саме жінки. Чоловік приїхав без будь-якого багажу. Згодом поліція виявила ще два жіночих тіла в будинку однієї з убитих готельних гостей. Наразі правоохоронці намагаються виявити зв'язок між усіма жертвами.    

Серія таємничих убивств середньовічною зброєю спантеличила німецьких поліцейських

Залиште свій коментар

Вибір редакції