Тілесні покарання дітей забороняють

Рада Європи закликає країни Євросоюзу заборонити тілесні покарання дітей.

Тілесне покарання дитини
Практика, коли батьки б'ють дітей, поступово відходить у минуле.
Рада Європи (РЄ), що об'єднує 47 європейських країн, закликає країн-членів заборонити тілесні покарання дітей, повідомив агенції "РИА Новости” співробітник апарату Ради.

”Восени цього року Рада Європи починає широкомасштабну кампанію, метою якої є заборона в країнах-членах організації тілесних покарань дітей", - сказав співрозмовник агенції.

За його словами, "головною метою кампанії буде зміна менталітету батьків у царині виховання дітей".

Співрозмовник агенції пояснив, що кампанія стане частиною великомасштабного проекту Ради Європи ''Будуємо Європу для дітей і разом з дітьмі''.

У Страсбурзі вважають, що дітей необхідно аргументовано переконувати, але не карати, оскільки покарання є порушенням гідності і прав людини, зауважив представник РЄ. 

До тілесних покаранням Рада Європи відносить ляпас, ляпанець і стусан.

Як нагадує французька газета Liberation, РЄ вже звертав увагу країн-членів на необхідність припинити тілесні покарання дітей. Цьому було присвячено рекомендації Ради, поширені 2004 року й у грудні 2006 року.

Заступник генсека Ради Європи Мод де Бур-Букікйо, що займається питаннями захисту дітей, наголосила, що "вони (покарання) завдають шкоди психологічному й фізичному станові дитини, а також порушують її людську гідність".

Нині, зауважує газета, тільки 16 країн-членів Ради вжили обмежувальних заходів у царині покарання дітей. Французьке видання не називає конкретних країн, але стверджує, що "країни запровадили обмеження на покарання не тільки в школі, але й удома".

Лідером за кількістю змін, унесених до законодавства, пов'язаного з захистом дітей від покарань, є Швеція.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: