Тимчасовий уряд Киргизії зажадав екстрадиції Бакієва

У Киргизії Тимчасовий уряд випустив декрет, яким зажадав позбавити Бакієва статусу екс-президента і недоторканності, а також забезпечити його екстрадицію.

Тимчасовий уряд Киргизії випустив декрет про позбавлення Курманбека Бакієва статусу екс-президента і недоторканності, а також зажадало від прокуратури забезпечити його екстрадицію.

Декрет складається з трьох пунктів, перший з яких містить заяву про те, що Бакієва "повалив народ". Другий пункт повідомляє про те, що Бакієв допустив розстріл мирних громадян, чим позбавив себе недоторканності і статусу колишнього президента. Третій пункт звернений до Генеральної прокуратури Киргизії. Від відомства потрібно залучити Бакієва до кримінальної відповідальності, забезпечивши його екстрадицію.

Раніше тимчасовий уряд на чолі з Розою Отунбаєвою оголосив нагороду за упіймання екс-президента Бакієва і членів його найближчого оточення. У список розшукуваних осіб серед інших потрапили брати президента Жаниш, Ахмат і Канибек, його син Максим, а також колишній прем'єр-міністр Киргизії Даніяр Усенов. Розмір грошових премій за упіймання кого-небудь із соратників Бакієва коливається від 20 до 100 тисяч доларів.

Після збройного заколоту на початку квітня 2010 Курманбек Бакієв втік спочатку в Казахстан, потім у Білорусію. Місцезнаходження його родичів точно не відомо.

Читайте також:

Влада Киргизії виплатить до 100 тисяч доларів за соратників Бакієва

У Киргизії підрахували збиток від діяльності оточення Бакієва

Бакієва заочно звинуватили в масових вбивствах

У домі Бакієва знайшли екзотичний зоопарк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: