Тимчасовий уряд Киргизії перекидає на південь добровольців

12 червня з Бішкека вже вилетить перша група добровольців чисельністю 300 осіб.

Тимчасовий уряд Киргизії звернувся до добровольців із закликом допомогти стабілізувати обстановку в Оші.

Заступник глави уряду, куратор силових структур Азімбек Бекназаров закликав офіцерів молодшого та старшого складу з числа колишніх співробітників міністерств оборони, внутрішніх справ, спецслужб, а також тих, хто пройшов службу в Афганістані надати допомогу тимчасовій владі республіки і жителям Оша і Ошської області.

За словами Бекназарова, співробітники та військовослужбовці підрозділів міліції, міноборони і внутрішніх військ, перекинуті на південь для стабілізації обстановки, "вже вибиваються з сил". "Нам просто не вистачить сил у найближчі дві доби, якщо не прийде додаткова допомога, тому що фізично це неможливо - у таких стресових умовах", - попередив він.

12 червня з Бішкека вже вилетить перша група добровольців чисельністю 300 осіб, розповів Бекназаров. Торкаючись ситуації в Оші, він повідомив, що "триває стрілянина, горять будинки, люди налякані".

Тим часом до ранку 12 червня кількість загиблих в результаті безладів і зіткнень на етнічному грунті в Оші зросла до 49. Увечері 11 червня їх було 46. У Мінохоронздоров'я Киргизії також повідомили, що всього за медичною допомогою звернулися 654 постраждалих, з них 423 госпіталізовано, а 182 отримали амбулаторну допомогу.

Безлади на грунті міжетнічних зіткнень узбеків і киргизів почалися в Оші ввечері 10 червня. Увечері 11 червня узбеки у Москві, які є громадянами Киргизії, зібралися біля Будинку уряду Росії і закликали російську владу втрутитися, щоб допомогти стабілізувати обстановку у них на батьківщині.

Читайте також:

Киргизькі демонстранти перервали трансляцію Чемпіонату світу з футболу

У Бішкеку молодь захопила автобуси і виїхала на південь Киргизії

"Кривава п'ятниця" у Киргизії: кількість загиблих перевищила 40 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: