Time назвав Барака Обаму "людиною року"

Впливовий американський журнал Time назвав "людиною року" обраного президента США Барака Обаму.

Журнал Time традиційно називає в останньому грудневому номері "Людину року". Персона року, за версією журналу, це "людина або люди, які більше за інших впливали на новини та на наші життя, - в хорошому сенсі або поганому".

На думку журналістів, Обама став власником титулу як політик, що зумів добитися високого рівня популярності в найкоротші терміни.

"Він настільки абсолютно домінує у сфері громадської свідомості, що неможливо повірити, що два роки тому половина населення США не підозрювала про його існування", - говориться в присвяченій лауреатові журнальній статті під назвою "Історія не може чекати".

"Обама знаходиться на обкладинці... через те, що показав світу і нам самим, що наш улюблений міф про необмежені можливості все ще повний цілющих соків", - пише журнал.

Крім того, журналісти відзначають, що Обама стане першим президентом США з часів Франкліна Рузвельта, якому доведеться одночасно вирішувати ряд серйозних проблем: світова економічна криза, війни в Іраку та Афганістані і можливість глобальної екологічної катастрофи.


ВідеоОбама став "Людиною року"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: