Time назвав Особистість 2009

Голова Федеральної резервної системи США обирається строком на чотири роки.

Американський журнал Time назвав голову Федеральної резервної системи США Бена Бернанке людиною року. Таким чином, журнал відзначив заслуги глави ФРС з боротьби з наслідками кризи. У 2009 році Бернанке був затверджений на своїй посаді на другий термін.

Бернанке став членом ради керуючих ФРС США в 2002 році, в 2006 році він очолив ФРС. Голова Федеральної резервної системи США обирається строком на чотири роки, повноваження Бернанке на цьому посту закінчуються 31 січня 2010 року.

Наприкінці липня 2009 Бернанке, згідно з даними опитування агентства Bloomberg, був визнаний кращим в світі серед керівників Центробанків, міністрів фінансів та інших офіційних осіб, відповідальних за економіку. Головною причиною такого результату стали зусилля Бернанке по боротьбі з кризою, які схвалюють 75 відсотків опитаних агентством фінансистів та інвесторів по всьому світу.

Звання людини року присуджується журналом Time особі (а також групі осіб, ідеї і так далі), яка зробила найбільший вплив на події, що минають.

У 2008 році людиною року за версією журналу Time був названий Барак Обама, а ще роком раніше - екс-президент Росії Володимир Путін, який в даний час займає посаду голови уряду РФ.

Читайте також:

Британська Times назвала Обаму людиною десятиліття

Найуспішніші співаки 2009 року

Осло визнано найдорожчим містом світу

Топ-10 найвидатніших жінок року - 2009

ВідеоTime назвав Особистість 2009

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: