Тимошенко бойкотуватиме вибори на Львівщині

"Батьківщина" не буде брати участь у виборах до Львівської міської та Львівської обласної ради. У партії пояснили, що ТВК зареєструвала фальшиві списки.

Партія "Батьківщина", лідером якої є Юлія Тимошенко, бойкотуватиме вибори до Львівської міської та обласної рад.

У партії повідомили, що "ВО "Батьківщина" не бере участі у виборах до Львівської міської та Львівської обласної ради, оскільки ТВК в обох випадках зареєструвала фальшиві списки, сформовані та підписані членом провладної коаліції Деньковичем.

"Таким чином, ми бойкотуємо вибори до Львівської міської та обласної рад. З цього приводу лідер партії Юлії Тимошенко зробить офіційну заяву", - йдеться у документі.

Тим часом Львівський обласний адміністративний суд відмовився розглянути позов Львівської "Батьківщини" до ТВК, яка зареєструвала фальшиві списки "Батьківщини".

Засідання суду було призначено на 15.00 год. 13 жовтня, однак розпочалось близько 18.00 год.

"Мабуть, увесь цей час судді радились, як відмовити нам у розгляді справи. Адже вранці 13 жовтня ми подали переконливі та незаперечні докази фальшування реєстрації списків Деньковича", - повідомив голова Львівського обласного осередку "Батьківщини" Роман Ілик.

"Ці документи свідчать про те, що фальшиві списки "Батьківщини" було зареєстровано ТВК після 00.00 6 жовтня, тобто після відведеного законом часу на реєстрацію виборчих списків, а це вже може мати всі ознаки криміналу", - додав він.

Свідками у цій справі мали стати представники обласного осередку Партії захисників Вітчизни, яким ТВК відмовила у реєстрації.

Вони прийшли реєструвати свої виборчі списки 6 жовтня о 23.40 год., та через 30 хвилин ТВК відмовила їм, пославшись на те, що час на реєстрацію вичерпався.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у партії "Батьківщина" мають намір просити виборців бойкотувати вибори у Київській та Львівській областях.

Суд визнав законною реєстрацію ЦВК представників "Батьківщини" в територіальних виборчих комісіях Київської та Львівської областей, кандидатури яких були подані депутатом Київської облради Володимиром Майбоженком і народним депутатом Іваном Деньковичем відповідно.

Читайте також:

Опозиціонерку, що голодувала під ЦВК, забрали до лікарні

У Харкові побили члена виборчого штабу "Батьківщини"

Партія Тимошенко попросила Польщу врятувати українську демократію

"Батьківщина" збирається зірвати вибори у двох областях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: