Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розслідування, яке тривало більше року, майже завершене.

Розслідування потенційної змови передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа з Кремлем, яке тривало більше року, майже завершене. Спеціальний прокурор Роберт Мюллер от-от відзвітує, чи вдалося щось довести. Але вся справа опинилася під загрозою - і захищати її вийшли тисячі американців на сотні мітингів у всій країні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

До цього вони готувалися більше року - захищати американське правосуддя від американського президента. Зі сцени кажуть, хештег "захисти Мюллер" - найпопулярніший зараз у Twitter.

Роберт Мюллер - це спеціальний прокурор, колишній голова ФБР, призначений для розслідування, чи мала місце змова передвиборчого штабу Трампа з Кремлем. Він зайнявся справою після того, як генеральний прокурор Джеф Сешнс усунувся від слідства через власні контакти з росіянами. Трамп звільнив його і люди вийшли на вулиці, аби не допустити, щоб призначений президентом наступник Сешнcа звільнив уже Мюллера, до завершення розслідування.

ВідеоУ США відбулись протести, аби захистити розслідування змови передвиборчого штабу Трампа з РФ

Розслідування потенційної змови передвиборчого штабу американського президента Трампа з Кремлем, яке тривало більше року, майже завершене. Спеціальний прокурор Мюллер готується до звіту, чи вдалося щось довести. Але вся справа опинилася під загрозою, і захищати її вийшли тисячі американців. Про американський протест та його причини – далі в ТСН.

У США відбулись протести, аби захистити розслідування змови передвиборчого штабу Трампа з РФ

Метт Уітакер, якого Трамп призначив виконувачем обов'язків генерального прокурора, неодноразово висловлювався проти розслідування.

Поки що Мюллер висунув обвинувачення проти 35 людей та установ, домігся шести зізнань і посадив за ґрати трьох людей, з-поміж яких - колишній політтехнолог екс-президента України Віктора Януковича і голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт.

Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції