Тисячі американців вийшли протестувати проти політики Обами

Маніфестанти у США йшли під гаслами "Піклування Обами робить мене хворим", а один іммігрант з України ніс плакат "Мені вистачило соціалізму в СРСР". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Вашингтоні в суботу, 12 вересня, десятки тисяч людей взяли участь у марші протесту проти реформи системи охорони здоров'я та інших соціальних програм, запропонованих президентом Бараком Обамою.

Учасники акції, яку координували консерватори, висловлювали занепокоєння тим, що плани президента можуть призвести "до соціалізму і банкрутства".

"Безконтрольними витратами" вони вважають витрати на охорону здоров'я, фінансову підтримку банківської системи та автомобільної індустрії.

Демонстранти пройшли від резиденції президента до Капітолія з гаслами на кшталт "Народжений вільним, але вбитий податками" і "Піклування Обами робить мене хворим".

Один з демонстрантів, іммігрант з України, ніс плакат з написом "Мені вистачило соціалізму в СРСР".

Водночас із вашингтонською демонстрацією Обама виступав на мітингу в Міннеаполісі із закликом підтримати його плани. На його виступ зібралися близько 15 тисяч людей. Обама заявив, що не має наміру змінювати свою внутрішню політику. "Я не погоджуся на збереження статуса-кво", - наголосив він.

При цьому американський президент сказав, що відкритий для пропозицій з боку представників всього політичного спектру.

"Якщо ви прийдете до мене з серйозними пропозиціями, я вислухаю їх. Мої двері завжди відкриті", - підкреслив Обама.

Реформа охорони здоров'я викликала значний резонанс у Сполучених Штатах. Після мітингах "за" і "проти" нововведення навіть з'явилися постраждалі: так, одному з американців під час суперечки відкусили палець.

Реформа зараз перебуває на розгляді Конгресу. Вона передбачає, що близько 97% населення США мають бути забезпеченими медичним страхуванням – при тому, що наразі близько 46 мільйонів американців не мають медичної страховки, а у ще 25 мільйонів вона є в урізаній формі.

Читайте також:

Обама представив суть реформи охорони здоров'я

Під час суперечки про медичну реформу американцю відкусили палець

Обама закликав робити зарядку, щоб зекономити на медицині

Мішель Обама продаватиме овочі з городу Білого дому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: