Тисячі антиглобалістів влаштували безлади в Стамбулі через сесію МВФ

Стамбульська поліція застосувала силу для розгону тисяч антиглобалістів, які приїхали до Стамбулу, щоб пікетувати сесію МВФ і Всесвітнього банку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Поліція Стамбулу застосувала сльозогінний газ і водомети для розгону акції протесту на центральному майдані турецького мегаполісу Таксим, у якій взяли участь близько шести тисяч прибулих з різних країн антиглобалістів і активістів турецьких профспілок.

Офіційних відомостей про кількість постраждалих поки не надходило. За даними поліції, затримано вісім людей, що намагалися кинути у них пляшки із запальною сумішшю.

Акція протесту була організована в день відкриття в Стамбулі щорічної сесії Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Всесвітнього банку, і її учасники намагалися прорватися крізь кордони поліції до місця проведення міжнародного форуму.

Загалом на форум у Стамбул прибули представники керівництва 186 країн, які обговорять шляхи виходу зі світової фінансової кризи. Місцеві ЗМІ відзначають, що в умовах найбільшого за останні 60 років фінансової кризи, Туреччина організовує один з найважливіших економічних заходів.

Основним завданням форуму є координація дій міжнародних фінансових структур для ефективного управління кредитними коштами, квотування економік, що найбільш постраждали від кризи. За словами президента ВБ Роберта Зелліка стамбульське засідання "є другим за значимістю - після саміту великої двадцятки в США". "Тим, хто не зміг приїхати в Піттсбург, тут надається можливість. Тобто це зустріч Групи 186-ти", - сказав він.

Читайте також:

800 тисяч людей у Румунії вийшли на вулиці, протестуючи проти вимог МВФ

Німецькі фермери, протестуючи, утопили в молоці 1,5 тонн риби

В Ірані з бійки розпочалася акція протесту опозиції

У Мінську силою розігнали акцію протесту "Ні - російській окупації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: