Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попри зимові забави за статистикою саме грудень німці вважають найбільш стресовим місяцем року.

У Берліні казкова атмосфера: тисячі гірлянд, тонни  м'яса та капусти і ріки глінтвейну. Цим славляться німецькі різдвяні ярмарки. І німці могли б отримувати задоволення від цього, але ні. Вони вважають грудень найбільш стресовим місяцем року, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Різдво в Німеччині це головне свято року. Різдвяні ярмарки вже відкриті і створюють казкову атмосферу. У будиночках парує – тут печуть, варять і смажать різні наїдки.

На різдвяних ярмарках спочатку треба поїсти. Ось пара із Великої Британії - вона щороку їздить на різдвяні базари до Німеччини. Кажуть, приїжджають смакувати касселер – стейк із прикопченої свинини – із кислою капустою на гарнір.

Після вечері черга гарячих напоїв. Пунш і гаряче вино розливають у чашки, за них беруть завдаток у кілька євро. Порожню чашку можна повернути і отримати гроші назад, або залишити як сувенір.

Зустрічі із родичами, приятелями, друзями упродовж всього грудня призначають на різдвяних базарах. Так німці виходять із власних домівок, із барів, ресторанів, зустрічаються і теревенять на свіжому повітрі за чашкою гарячого глінтвейну. А до теплих напоїв - чималий вибір солодкого.

Не їжею та напоями єдиними. Покататися на колесі огляду обійдеться у 6 євро, а от на ковзанці - безкоштовно, якщо у вас свої ковзани.

Попри зимові забави за статистикою саме грудень німці вважають найбільш стресовим місяцем року. Лише обрати та купити подарунки, котрі тут кладуть під ялинку 25-го грудня, вартує неабияких зусиль. Отже, багато роботодавців стають Миколайчиками для своїх працівників і виплачують їм тринадцяту зарплату.  Котру саме на різдвяному базарі можна легко витратити на ялинкові іграшки, сувеніри та прикраси.

Кореспондент ТСН Наталя Фібріг

ВідеоУ Берліні відкрилися різдвяні ярмарки

Казкова атмосфера у Берліні. Тисячі гірлянд, кілограми м'яса та капусти, і ріки глінтвейну. Цим славляться німецькі різдвяні ярмарки. Як чекають на свята цього року та чому німці вважають грудень найбільш стресовим місяцем року – дивіться у сюжеті.

У Берліні відкрилися різдвяні ярмарки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції