Тисячі йорданців носитимуть імена нащадків Саддама Хусейна

Рада йорданського племені науаїса закликала увічнити пам'ять "найбільшого мученика Саддама Хусейна".

Старійшини йорданського племені науаїса звернулися до своїх земляків із закликом в 2010 році називати всіх новонароджених хлопчиків Саддамами, а дівчаткам давати імена дочок колишнього іракського диктатора - Рагад, Халя або Рана.

Таке рішення, за даними еміратської газети "Галф Ньюс", було ухвалене на засіданні ради племені у відповідь на відмову йорданського уряду привласнити ім'я Саддама Хусейна одній з вулиць містечка Аль-Мазар, розташованого у 250 км. на південь від йорданської столиці.

Увічнення імені колишнього іракського президента, якого американська окупаційна адміністрація в Іраку повісила в грудні 2006 року, викликало "політичну і дипломатичну бурю" в Йорданії, Кувейті і Іраку. Кувейтський парламент навіть збирався домагатися заморожування відносин з Йорданією.

Через це муніципальна рада Аль-Мазара відкликала своє рішення про найменування міської вулиці на честь Саддама Хусейна. Водночас, такий крок певні кола в Йорданії сприйняли як зовнішній тиск на королівство та втручання в його внутрішні справи.

Плем'я науаїса вирішило не відмовлятися від своїх принципів і прославити колишнього іракського лідера іменами його нащадків. Представник племені заявив про початок збору пожертвувань для будівництва в містечку спеціального холу "на честь найбільшого мученика Саддама Хусейна".

Читайте також:

В Іраку існує загроза військового перевороту

Телеканал пам'яті Саддама Хусейна раптово зник з ефіру

В Іраку видали ордер на арешт судді, котрий судив Хусейна

Після бомбардувань США в Іраку народжуються діти-мутанти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: