РФ раніше заблокувала резолюцію про захист мусульман азіатської країни. 

У чеченському місті Грозний тисячі людей прийшли на акцію проти переслідування мусульман в М'янмі.

Натовп людей зібрався біля мечеті "Серце Чечні", аби підтримати рохінджа - етнічних бенгальців-мусульман, які проживають на заході М'янми, пише "Дождь"

Напередодні мітингу лідер Чечні Рамзан Кадиров закликав висловити протест проти геноциду мусульман у М'янмі і стверджував, що піде проти позиції РФ, якщо вона вирішить підтримати тих, хто скоює вбивства у М'янмі.

"Якщо навіть Росія буде підтримувати тих шайтанів, які скоюють злочини, я проти позиції Росії. У мене є своє бачення, своя позиція. Я більше ніж упевнений, що сьогодні ніхто не буде підтримувати вбивць і насильників, але є певні нюанси державної політики, тому ми повинні з розумінням ставитися до того, що відбувається, і як поводяться державні діячі і політики ", - заявив Кадиров.

Раніше у березні Росія разом з Китаєм заблокувала резолюцію Ради безпеки ООН про необхідність захистити мусульманське населення М'янми.

Наприкінці серпня уряд цієї країни заарештували сотні рохінджа після нападу угруповання "Армія порятунку Аракан рохінджа" на поліцейські ділянки і армійські об'єкти.

Як повідомлялося раніше, у неділю, 3 вересня, в різних країнах відбулися акції на підтримку мусульман-рохінджа. Так, люди вийшли на демонстрацію у Джакарті, Індонезія. Фото з місця подій опублікувало агентство Reuters.

В центрі Москви біля посольства М'янми пройшла неузгоджена акція, на яку завітали сотні мусульман, аби підтримати народ рохінджа у М'янми. Протестувальники скандували "Аллаху Акбар".

Фотогалерея Етнічні чистки у М'янмі: мусульмани вийшли на підтримку народу рохінджа в Москві і Джакарті (3 фото)

Залиште свій коментар