Тисячі обдурених вкладників підняли бунт по всій Колумбії (відео)

Масові погроми обдурених вкладників продовжуються вже другий день по всій території Колумбії. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Приводом для обурень стали 30 компаній з багаточисельними філіями, які створили фінансові піраміди і обіцяли до 300 % прибутків по вкладах, оголосили про своє банкротство.

Інші ж фірми, що отримали заощадження громадян, істотно знизили обіцяні відсотки. Це викликало паніку серед громадян.

Президент Колумбії закликав населення країни "не ризикувати своїми грошима, вкладаючи їх у фінансові піраміди". Він також зазначив, що ці фінансові компанії і фірми підозрюються у відмиванні "брудних" грошей наркомафії. Генпрокуратура перевірятиме 1 300 фірм.

За оцінками влади, втрати вкладників, які належать до середнього класу і малозабезпечених верств населення, можуть становити 850 мільйонів доларів. У надії повернути свої гроші тисячі людей взяли в облогу фінансові контори.

В містах Попайан і Пасто люди роблять погроми в офісах, зламують сейфи, також були засіксовані випадки мародерства. У сутичках з поліцією десятки людей отримали поранення. Для відновлення порядку в Попайане і Пасто, а також в трьох інших містах Колумбії введено надзвичайний стан і комендантську годину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: