Тисячі прихильників організатора різанини на Філіппінах пішли в партизани

Між тими партизанами, що підтримують звинуваченого в організації масового вбивства Анда Ампатуана-молодшого, і поліцією відбулося декілька перестрілок.

На Філіппінах близько трьох тисяч озброєних прихильників клану Ампатуан в провінції Магуіндана зникли після оголошення філіппінською владою військового стану. Між тими партизанами, що підтримують звинуваченого в організації масового вбивства Анда Ампатуана-молодшого, і поліцією відбулося декілька перестрілок.

Останнє збройне зіткнення відбулося увечері в неділю в муніципалітеті Дату Унсей провінції Магуінданао, мером якого є Ампатуан-молодший. Про потерпілих як серед партизан, так і серед влади, не повідомляється.

Анда Ампатуан-молодший був арештований наприкінці листопада у зв'язку зі збройним нападом на кортеж прихильників кандидата в губернатори Магуінданао Ісмаеля Мангудадату. Під час нападу на автоколону 23 листопада було вбито 57 людей, у тому числі дружина і сестри Мангудадату. Ампатуану-молодшому, синові нині діючого губернатора провінції, пред'явлені звинувачення в 25 вбивствах. 26 листопада Ампатуан-молодший з власної волі здався владі, всі звинувачення на свою адресу він відкидає.

Також були затримані за підозрою в причетності до масового вбивства ряд інших членів впливового філіппінського клану, у тому числі і Анда Ампатуан-старший. 4 грудня в провінції було введено військовий стан.

У рамках розслідування інциденту від роботи були усунені близько 1000 поліцейських в Магуінданао, ще 60 затримано за підозрою в причетності до масового вбивства.

Кортеж прихильників Мангудадату віз документи для реєстрації політика на губернаторських виборах, які повинні відбутися в 2010 році. До того, як Ісмаель Мангудадату оголосив про бажання взяти участь у виборах, основним претендентом на пост губернатора був Ампатуан-молодший.

Читайте також:

На півдні Філіппін оголошено військовий стан

Філіппінська армія вторглася до будинків організаторів передвиборної різанини

Організатору бійні на Філіппінах пред'явлені звинувачення

На Філіппінах заарештували підозрюваних у масовому вбивстві

ВідеоЖертви передвиборчої компанії на Філіппінах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: