Тисячі прихильників Трампа вийшли на мітинг у Вашингтоні: протести переросли в зіткнення

Центром збирання мітингувальників стала Freedom Plaza, розташована поруч з Білим домом.

Тисячні натовпи прихильників Дональда Трампа зібралися в суботу в центрі Вашингтона, щоби підтримати чинного президента Дональда Трампа, який хоче оскаржити результати виборів й безпідставно заявляє про масштабні фальсифікації.

На підтримку Трампа прибули люди з усієї країни. Вони були представлені, зокрема організаціями "Women for America First", а також ультра-правими угрупованнями "Proud Boys", "Three Percenters" та прихильниками теорій змови "QAnon", повідомляє "Укрінформ" 15 листопада.

Загалом, організатори зібрань провели одночасно кілька мітингів під різними гаслами. Всі вони мали тематичні назви, зокрема "Марш за Трампа", "Жінки за Трампа", "Million MAGA March", а також "Stop the Steal DC" ("Зупинити крадіжку Вашингтона"). Учасники маршів вигукували агресивні гасла, знищували інсталяції, встановлені раніше активістами руху BLM (Життя чорних має значення).

Акції протесту прихильників Дональда Трампа відбулися і в інших американських містах. Ближче до вечора в Вашингтоні в районі площі Black Lives Matter Plaza, що в кварталі від Білого дому, протестні акції переросли в зіткнення між демонстрантами, повідомляє Associated Press.

У Вашингтоні були затримані не менше 20 осіб.

Під час зіткнень один з демонстрантів отримав ножове поранення. Також постраждали два співробітники поліції. Затриманим були висунуті різні звинувачення, зокрема напад і зберігання зброї.

Своєю чергою, американський очільник Дональд Трамп готовий залишити пост президента США за умови, що "кожен законний голос буде зарахований і кожен незаконний голос - виключений" із результатів виборів.

Американський вибір: кілька звинувачень Дональда Трампа у фальсифікаціях виявилися безпідставними

Американський вибір: кілька звинувачень Дональда Трампа у фальсифікаціях виявилися безпідставними

Повʼязані теми:

Наступна публікація