Тисячі верблюдів взяли в облогу австралійське місто

Змучені спрагою дикі верблюди напали на невелике містечко на півночі Австралії. Влада віддала наказ на відстріл. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Приблизно шість тисяч диких верблюдів напали на невелике австралійське поселення Докер Рівер у штаті Північна територія.

Верблюди прийшли в цей район у пошуках води. Вони заполонили вулиці міста, пошкодили вже декілька будівель та вивели з ладу місцевий аеродром.

Тварини вдираються до будинків і руйнують ємності з водою. Вони ламають пожежні гідранти і навіть злизують краплі води з систем випарного охолодження, встановлених на дахах.

Перші верблюди з'явилися в містечку близько п'яти тижнів тому, але з часом їхня кількість істотно зросла. Багато мешканців не виходять з дому через побоювання, що тварини можуть їх затоптати.

Також небезпеку для людей представляють трупи затоптаних своїми родичами верблюдів, які вже почали розкладатися.

Місцева влада виділила 49 тисяч австралійських доларів (більше 45 тисяч американських доларів), щоб вирішити проблему. Верблюдів за допомогою вертольотів планують відвести подалі від поселення і застрелити.

Верблюди були завезені до Австралії європейськими поселенцями в середині XIX століття. Вважається, що близько мільйона диких верблюдів кочують у безлюдних внутрішніх областях континенту.

Читайте також:

В Австралії вб'ють шість тисяч кенгуру

Юну канадську зірку фолк-музики загризли койоти

10 місць на планеті, де їдять туристів

В Австралії померла коала, що була символом надії континенту

ВідеоВерблюди взяли в облогу австралійське місто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: