Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для гасіння залучили близько двох тисяч пожежників, літаки та гелікоптери.

Майже дві тисячі пожежників та 400 одиниць пожежної техніки залучені до гасіння масштабних лісових пожеж у центральному регіоні Португалії під назвою Каштелу-Бранку, що розташований за 200 кілометрів на північ від Лісабона.

Про це у неділю, 21 липня, повідомляють представники португальських рятувальних служб, передає Deutsche Welle.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ Португалії, близько 20 людей отримали травми внаслідок пожеж, включно з вісьмома пожежниками, які брали участь у гасінні полум'я. Одного з постраждалих цивільних довелося евакуювати гелікоптером до Лісабона.

Також у міністерстві повідомили, що з'ясовують причини виникнення пожеж, зокрема розглядається версія підпалу. Поліція затримала 55-річного чоловіка у місті Каштелу-Бранку за підозрою у підпалі на околицях міста. Однак це місце розташоване далеко від найбільших осередків займання.

Президент країни Марсело Ребело де Соуза виступив із заявою, в який висловив свою "солідарність із сотнями людей, які ведуть боротьбу з вогнем".

Через високі температури та потужний вітер у п'яти регіонах центральної та південної Португалії оголошено режим надзвичайної пожежної небезпеки. Пожежі, яким сприяв сильний вітер, виникли вдень у суботу.

Центр Португалії вкритий пагорбами із густим лісовим покровом і регулярно страждає від лісових пожеж. Найбільш руйнівною в історії країни була пожежа 2017 року, коли від вогню загинули 114 осіб.

Нагадаємо, наприкінці червня великі лісові пожежі охопили тисячі гектарів лісових площ у іспанській Каталонії. Масштабні лісові пожежі виникли також наприкінці червня у німецьких федеральних землях Гессен та Мекленбург-Передня Померанія.

Вибір редакції