Тисячі японців в Токіо зажадали закрити всі АЕС в країні

Японці вийшли на акцію протесту у Токіо. Вони вимагають припинити роботу всіх ядерних реакторів у країні після аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Протести у Японії
AFP
Протести у Японії
Більше 10 тисяч японців вийшли у суботу, 7 травня, на вулиці Токіо з вимогою припинити роботу всіх ядерних реакторів у країні після аварії на АЕС "Фукусіма-1" і повідомлень про підвищення рівня радіації в охолоджуючій рідині реактора АЕС "Цуруга".

"Атомна енергетика не пройде! Закриємо не тільки АЕС "Хамаока", але і всі інші АЕС!", - скандували демонстранти.

Значну частину учасників демонстрації складали батьки з дітьми і студенти. Хода розпочалася у парку Йойогі в районі Сібуя.

"Після аварії на "Фукусіма-1" я по-новому усвідомив небезпеку атомної енергетики, і я прийшов сюди, щоб спробувати змінити щось самому. Ми не можемо не розвивати безпечну енергію, нам треба поступово відмовлятися від всіх АЕС, і ми хочемо , щоб Японія була попереду планети в справі розвитку альтернативних джерел енергії", - заявив один з учасників ходи, 30-річний службовець.

Нагадаємо, щоб уникнути другої "Фукусіма", уряд Японії вирішив закрити одну з атомних електростанцій. Фахівці з атомної енергетики повинні упевнитися, що в разі повторення підземних поштовхів і ударів цунамі станція їх витримає.

Читайте також:

АЕС "Фукусіма" встановила радіаційний рекорд

Радіоактивна вода на "Фукусіма-1" може закипіти

Рівень радіації в океані біля Японії досяг рекордних значень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: