Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тисячі закладів McDonald's припинили продавати салат через масштабне отруєння відвідувачів

Усі ці ресторани співпрацюють з тією ж самою фірмою-постачальником.

Після масового отруєння мережа McDonald's припинила продаж салатів у близько 3 тисячах своїх закладів у 14 штатах США.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Зазначається, що раніше влада штатів Іллінойс і Айова оголосила, що іде розслідування випадків зараження місцевих жителів циклоспорозом. Підозрюють, що частина з них могла захворіти після відвідування McDonald's.

90 людей захворіли від середини травня в Іллінойсі, 15 — в Айові від кінця червня. Попереднє розслідування виявило зв'язок захворювання зі вживанням салатів з McDonald's.

Своєю чергою, компанія заявила, що вилучить салати з меню приблизно у 3 тисячах закладів у 14 штатах США "з міркувань безпеки".

Як зазначає видання, усі ці ресторани співпрацюють з однією й тією ж фірмою-постачальником, яка постачала салати до фастфудів у цих штатах, проте її назва не уточнюється.

Тимчасова заборона на продаж салатів також торкнулася ресторанів мережі, розташованих у Вісконсині, Кентуккі, Міннесоті, Мічигані, Монтані, Небрасці, Огайо та інших.

McDonald's наголосив, що співпрацює з владою, яка розслідує випадки отруєння, і збирається найближчим часом змінити постачальника салатів.

Раніше заморожена кукурудза викликала спалах інфекції в Європі, від якої загинуло вже 9 людей. Як з’ясували вчені, ці люди померли від інфекційного захворювання - лістеріозу.

ВідеоОтруєння десятиліття: у США п’ятеро людей померли через отруєння роменом

Іще дві сотні - занедужали через заражену кишковою паличкою зелень. Половина хворих опинилася на лікарняних ліжках. Про випадки отруєння повідомляють із 35 штатів. Влада вважає, що заражена рослина потрапила на полиці з ферми в Аризоні. Утім, розслідування ще триває. 

Отруєння десятиліття: у США п’ятеро людей померли через отруєння роменом

Залиште свій коментар

Вибір редакції