Тиждень до другого туру: кандидата в президенти Франції Ле Пен звинуватили в розтраті коштів ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ле Пен висунули нові звинувачення в розтраті коштів Євросоюзу — 5 млн євро.

Кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен висунули нові звинувачення у розтраті коштів Євросоюзу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

5 мільйонів євро депутат Європарламенту Ле Пен могла незаконно виплатити своїм помічникам.  

За документами ті працювали у Європарламенті, а насправді ж були членами партії Ле Пен "Народний фронт" та допомагали кандидату з передвиборчою агітацією.

Відзначимо, що Марін Ле Пен, як і Еммануель Макрон, пройшла до другого туру президентських виборів у Франції, який відбудеться 7 травня. Утім, якщо центрист Макрон набрав 23,7% голосів, то ультраправа Ле Пен — 21,5%.

Відео Марін Ле Пен висунули нові звинувачення

Нагадаємо, 2 березня, депутати Європейського парламенту проголосували за зняття парламентського імунітету  з лідера французької партії "Національний фронт" Марін Ле Пен. Рішення було ухвалене простим голосуванням – підняттям рук і відбулося за переважної більшості "за". Європарламент у середу, 26 квітня, офіційно запустив процедуру зняття парламентського імунітету з Ле Пен.

Раніше французька поліція провела обшуки в штаб-квартирі ультраправої партії "Національний фронт", яку очолює кандидат в президенти країни Марін Ле Пен. Обшуки стосуються справи про фінансові зловживання Ле Пен. Слідство вважає, що лідер французьких ультраправих найняла мертвих душ як своїх помічників у Європарламенті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції