Тоні Блер зустрівся з Папою Римським

Прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер зустрівся у Ватикані з Папою Римським Бенедиктом XVI.

У Ватикані завершилася зустріч прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера з Папою Римським Бенедиктом XVI. В офіційному порядку денному зустрічі зазначалося обговорення врегулювання ситуації на Близькому Сході, а також міжконфесійний діалог. 

Британські ЗМІ вже повідомляли, що після звільнення з поста прем'єра, Блер може очолити міжнародний фонд по налагодженню діалогу між світовими релігіями. Проте оглядачі і журналісти значно більше уваги приділяють неофіційному обговоренню на зустрічі можливості переходу Тоні Блера з англіканства в католицизм. 

В опублікованому в суботу інтерв'ю британській газеті "Таймс" Блер заявив, що нервував перед зустріччю з Папою. Проте він не став говорити про можливість свого переходу в католицизм. "Я не хочу говорити про це. З деякими з цих питань є складнощі. І вони не завжди вирішуються так як могли б", - вказав глава британського кабінету міністрів. 

Разом з ним у Ватикані побувала і його дружина Шері, яка є переконаною католичкою. Діти Блерів також вчилися в католицьких школах. Відомий політик-консерватор Енн Вайдком, яка нещодавно перейшла в католицизм, розповіла, що коли людина хоче стати католиком, він повинен погодитися зі всім церковним ученням, а не з окремими його моментами. "Можливо, в цьому є проблема у прем'єр-міністра", - припустила вона. 

Тим часом, оглядачі сходяться на думці, що навіть якщо і Блер вирішить перейти в лоно католицької церкви, це не відбудеться миттєво, а буде результатом достатньо тривалого процесу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: