ТОП-діагнозів, які ЗМІ "ставили" Путіну: рак та психічні розлади

ТОП-діагнозів, які ЗМІ "ставили" Путіну: рак та психічні розлади

Журналісти приписували главі РФ страшні хвороби. 

За часи президенства Володимира Путіна у ЗМІ неодноразово з'являлася інформація про його смертельні хвороби та психічні розлади. ТСН.ua вирішив зібрати  "діагнози", які журналісти приписували російському лідеру.

У жовтні 2014 року американське видання New York Post з посиланням на власне джерело повідомило, що російський президент страждає від смертельної хвороби – раку підшлункової залози і змушений вживати стероїди, через що його зовнішність дещо змінилася, а обличчя виглядає дещо припухлим. Натомість прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков поспішив спростувати інформацію про те, що глава РФ хворий.

"Не дочекаються, щоб їх заціпило. Все нормально ", - заявив Пєсков.

Натомість ще у 2012 Wall Street Journal писав, що у Путіна серйозні проблеми з хребтом. Журналісти відзначали, що глава РФ кульгав і відчував біль під час громадських заходів.  Втім, і цю інформацію спростував прес-секретар російського президента. За його словами, відмовитися від участі у суспільних подіях і відкласти активний графік подорожей Путіна змусило розтягнення м'язів під час розминки на заняттях з дзюдо.

Інше американське видання - USA Today -  у лютому 2015 написало про те, Міноборони США ще у 2008 році припускали, що Путін страждає від синдрому Аспергера, що характеризується серйозними труднощами у соціальній взаємодії.

Як пише видання, в дослідженнях стверджується, що фізичні труднощі Путіна зумовлюють його поведінку і стиль прийняття рішень. "Для нього головна форма компенсування - надмірний контроль", що відбивається на його стилі прийняття рішень і на тому, як він керує країною", - цитує дослідження автор статті.

Як повідомлялося раніше, видання Reuters з посиланням на власні джерела повідомило, що Путін скасував свій візит до Казахстану через хворобу, а російські журналісти з РБК повідомили, що глава РФ востаннє з'являвся на публіці минулого четверга – 5 березня.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів