Топ країн з максимальною кількістю інфікованих та загиблих від коронавірусу: США та Італія досі страждають найбільше

Дата публікації
Перегляди
7041
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Топ країн з максимальною кількістю інфікованих та загиблих від коронавірусу: США та Італія досі страждають найбільше

Фото: Associated Press

Де у світі хворих на коронавірус більше за інших.

Коронавірусна інфекція не зупиняється, її поширення країнами світі досі на небезпечному рівні. На 1 квітня такий топ-6 країн, де коронавірус поширився найбільше.

У Сполучених Штатах наразі найбільша кількість заражених 177 тисяч 337 осіб. Всього за час пандемії загинули 4059 американців.

За ними йде Італія, на початку квітня там є 77 тисяч 635 інфікованих коронавірусом. Смертість від інфекції там досі найвища у світі - 12 тисяч 428 осіб

В Іспанії 70436 заражених та 9053 загиблих віж смертельної хвороби.

Тим часом у Німеччині 59 тисяч 21 особа заразились, а померли від коронавірусу 793 особи.

У Франції зараз є 39161 заражених, ще 3523 французів загинули.

А в Ірані інфікували 29 тисяч 84 особи та ще 3036 стали жертвами інфекції.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Наступна публікація