Торговий партнер та допомога у Сирії: Трамп спробував пояснити, чому дав згоду Туреччині на операцію проти курдів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США виводять війська з півночі Сирії.

Президент США Дональд Трамп спробував виправдати своє рішення вивести війська із сирійського-турецького кордону, надавши можливість Туреччини розпочати військову операцію проти сирійських курдів.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Багато людей забувають, що Туреччина є великим торговим партнером Сполучених Штатів, фактично вони роблять конструкційні сталеві рами для нашого винищувача F-35. З ними також було непогано мати справу, вони допомагали мені врятувати багато життів в провінції Ідліб і повернули з дуже хорошим здоров'ям на моє прохання пастора Брансона, у якого залишалося багато років довгого ув'язнення. Також пам'ятайте і, що важливо, Туреччина є важливим членом НАТО з хорошою репутацією", - заявив Трамп.

Він також зазначив, що США продовжуватимуть підтримувати курдів як фінансово, так і зброєю, і підкреслив, що Туреччина "розуміє" наслідки "непотрібних" військових дій, які можуть знищити її економіку.

Нагадаємо, Туреччина оголосила про фінальний етап підготовки масштабної військової операції на північному-сході Сирії проти курдських Загонів народної самооборони (YPG), які довгий час були під захистом Сполучених Штатів. У Вашингтоні вже заявили, що відведуть свої війська та цього разу не стануть на захист "курдів". Детальніше про цю операцію та роль США читайте за посиланням.

Відео Іракські курди провели референдум щодо створення власної держави

Залиште свій коментар

Вибір редакції