"Торговцю смертю" Буту висунули нові звинувачення

Бута, що знаходиться під арештом у Таїланді, і його передбачуваного спільника прокуратура звинувачує в порушенні спеціального акта США від 1995 року.

Прокуратура Південного округу Нью-Йорка висунула в середу нове звинувачення російському громадянину Віктору Буту, якого преса називає "збройовим бароном".

Буту, що знаходиться під арештом у Таїланді, і його передбачуваному спільникові Річарду Чічаклі прокуратурою Південного округу Нью-Йорка ставиться в провину порушення спеціального акта США від 1995 року (International Emergency Economic Powers Act), що забороняє будь-які операції з експорту товарів, технологій або послуг державним установам і компаніям іноземних держав, що потенційно представляє загрозу безпеці, без особливої ліцензії.

Бут і Чічаклі також звинувачуються в змові при спробі відмивання коштів та інтернет-шахрайстві, і в шести скоєних випадках шахрайства з використанням інтернет-технологій.

Російський бізнесмен Віктор Бут був заарештований в Бангкоку в березні 2008 року в результаті операції, проведеної американською антинаркотичною спецслужбою DEA (з 2001 року ця спецслужба займається також справами про тероризм). У США його вважають найбільшим у світі нелегальним торговцем зброєю, який забезпечує зброєю терористів. Бут заперечує всі звинувачення і заявляє, що у минулому займався легітимним бізнесом авіаперевезень, а з 2001 року взагалі не веде ніякого міжнародного бізнесу.

Читайте також:

Таїланд спростував причетність Віктора Бута до затриманого Іл-76

Суд Таїланду відмовився долучити до справи Бута компромат Колумбії

Колумбія надіслала 300 сторінок компромата на Віктора Бута

Таїландський суд відмовився звільнити "торговця смертю" Бута під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: