Торнадо й урагани обрушилися на Бранденбург і Саксонію: загинула дитина

Над містом Мюльберг пронісся руйнівний смерч. Торнадо буквально викорчував дерева і заблокував основні дороги. Повідомляється, що загинула шестирічна дівчинка.

Через торнадо й урагани, що вирували в Німеччині безліч будинків виявилися пошкодженими, ураган виривав з корінням десятки дерев - в саксонському місті Гросенхайн одне з дерев впало на автомобіль, що призвело до загибелі шестирічної дівчинки.

У Гросенхайні та інших містах і селах на північ від Дрездена торнадо зривав з дахів будинків черепицю. У населеному пункті Вальда-Кляйнтіміг, за повідомленнями місцевої поліції, черепиці позбулися 80% будинків. Голова окружного управління саксонському міста Майсен Арндт Штейнбах сформував штаб по боротьбі з катастрофою.

У бранденбурзькому місті Мюльберг ураганний вітер зірвав дахи приблизно 20 будинків, повідомила поліція. До пізнього вечора понеділка мости, що з'єднують Бранденбург з Саксонією, були закриті через негоду.

Стихія призвела до паралізації залізничного сполучення в регіоні. Напрямок руху поїздів між Дрезденом і Берліном було змінено. За даними представників транспортної адміністрації, вранці у вівторок залізничне сполучення, як і раніше було обмежено. Рух на деяких автошляхах Саксонії також було ускладнене через падіння на них великої кількості дерев, гілок та шлаку.

Негода встановилася і в багатьох інших північних і східних районах Німеччини, проте шкоди було завдано переважно територіям, що межують з Польщею.

Читайте також:

Європа у воді: Польща продовжує евакуацію населення

Повінь у Західній Україні набирає обертів: сотні будинків під водою

Кількість жертв повені в Польщі досягла 14 людей

Потужна повінь в Якутії: евакуйовано 7 тисяч людей

ВідеоТорнадо й урагани в Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: